CHP Artvin Milletvekili Uğur BAYRAKTUTAN Arhavi'de Esnaf Gezisinde Bulundu...

Artvin CHP Milletvekili Uğur Bayraktutan 1 Ekim'de açılacak olan meclis öncesi Arhavi'de esnafları ziyaret etti. Arhavi ilçe başkanı Musa ULUTAŞ ve beraberindeki Cumhuriyet Halk Partililerle birlikte vatandaşlarla seçim sonrası şükran gezisi için buluştular.


Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Milletvekili Uğur BAYRAKTUTAN Arhavi'de şükran gezisinde bulundu. Vatandaşlarla sıcak diyaloglar kurarak mevcut sorunlar hakkında bilgi topladı. Tek tek esnafları dolaşarak aldıkları bilgi ve şikayetleri meclise taşıyacağını ve bunlara çözüm üretmek için tam 50 gündür Artvin ve çevresinde çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü belirtti.

Uğur Bayraktutan alışa gelmiş Milletvekili görüntüsünde olmayacağını, araştırmacı, sorgulayıcı ve yapıcı bir kimlikle mecliste görev alacağını ifade etti.  Yanlız Artvin ve çevresinin sorunları dile getiren klasik bir Milletvekili görüntüsünden farklı olarak Ülkenin temel sorunlarına işaret eden, çözüm üreten ve bu alanda başarıyı kendisine hedef koyan bir Milletin vekili, Ulusun sesi olacağını ifade etti.

Arhavi'de 8 saate yakın aralıksız esnaf gezisinde bulunan Artvin Milletvekili Uğur BAYRAKTUTAN'ı gören vatandaşlar ; "Hayrola vekilim ufukda seçim mi var?" diye şaşkınlıklarını ifade ettiler. Alışa gelmiş Milletvekili-Vatandaş ilişkisi dışında sıcak yakınlık gören BAYRAKTUTAN'a halk sevgi gösterisinde bulundu.

BAYRAKTUTAN vatandaşarın şaşkınlıkları üzerine "Seçim zamanı herkes gezer. Asıl kıymeli olan seçimden sonra halk ile iç içe olabilmektir. Ben size seçimden seçime gelmeyeceğimin sözünü vermiştim. Şimdi sizin istek ve görüşlerinizi Ankara'ya taşımak adına bugün burdayım. Emin olabilirsiniz ki  sıksık beni bu sokaklarda göreceksiniz"dedi.

İlçe başkanı Musa Ulutaş ve Milletvekili Uğur BAYRAKTUTAN halkın pozitif ilgisinden çok memnun oldukları gözlerden kaçmadı...

 

Haber & Fotoğraf: Arhavisitesi Yayın Grubu www.arhavisitesi.com

Bu Haberi Paylaş