CHP Artvin Milletvekili Bayraktutan Arhavi'de Bayramlaşmaya Katıldı...

Arhavi CHP İlçe Başkanlığında gerçekleşen Bayramlaşmaya CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Artvin CHP İl Başkanı Selim Bilgin ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Hopa İlçe Başkanı Adnan İskender ve yönetim kurulu üyeleri, Kemalpaşa Belde Başkanı Mehmet Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, birçok sivil toplum kuruluşları, partliler ve sayısız vatandaş katıldı.

 Arhavi İlçe Başkanı Musa Ulutaş'ın konuşmasında; "İlçemizi ziyaretleri ile onurlandıran Milletvekili sayın Uğur Bayraktutan'a şukranlarımı sunuyorum. Bizleri onurlandırmıştır. Her fırsatta Arhavilileri ve partlileri ziyaret ederek birlik beraberlik mesajı vermektedir"dedi. Ulutaş konuşmasına; İlçe Başkanlığına yeni bina kazandırldıklarını ve önümüzdeki günlerde Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, İl ve İlçe Başkanlarımız ile birlikte bir açılışın gerçekleşeceğini söyledi.

Daha sonra İl Başkanı Selim Bilgin konuşmayı devralarak "Arhavi yeni ilçe başkanlığı ve lokali ile göz kamaştırıyor. Önümüzdeki yerel seçimlerde Arhavili kendine yakışnanı yapacaktır" dedi.

Son olarak Artvin Milletvekii Avukat Uğur Bayraktutan konuşma yaptı. Bayraktutan ; " Artvin'de 8 CHP'li belediyemiz var. Geçmiş seçimde kendi elimizle verdiğimiz Arhavi belediyesini, yine birlik ve beraberlik içinde kendimiz geri alacağız. Görüyorum ki Musa Başkan İlçe Başkanlık binasını modern ve Arhavi'ye yakışan şekilde fiziki koşullarını oluşturmuş bir nevi seçim çalışmalarına başlamış. Musa Ulutaş başkanlığındaki Arhavi CHP İlçe örgütünü kutluyorum. Önümüzdeki günlerde kalabalık bir Milletvekilleri ile bölgeye çıkartma yapacağız. Bunun haberinide sizlerle paylaşayım"dedi. Vatandaşların ve partililerin sıkıntıları dinleyen Bayraktutan Hopa'da bir düğüne katılmak için Arhavi'den ayrıldı.

 Foto: Taner Kılınç - Haber Arhavisitesi Yayın Grubu

 

 

Bu Haberi Paylaş