CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Artvin Milletvekilimiz Bayraktutan Birlikte Sinemaya Gitti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  CHP Genel Başkan yardımcıları Ayten Kayalıoğlu,  Atila Emek, CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, CHP Ankara Milletvekilleri Sinan Aygün ve Levent Gök,  20 Aralık 2011 salı akşamı YANGIN VAR adlı filmi birlikte izlediler. 

 

BU FİLM, DİYARBAKIR İLE TRABZON’UN AYRILMAZLIĞINI GÖSTERİYOR…

Yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun yaptığı, ”Yangın Var” filminin  özel gösteriminden sonra  gazetecilere filmi çok beğendiğini açıklayan Kılıçdaroğlu,  filmde, belediye başkanının itfaiye aracını teslim ederken, ”30 yıldır bu ülkede bir yangın var. Bu yangını söndürmek için biz de bir araç veriyoruz” dediğini hatırlatarak şunları söyledi; ”Filmin sonunda şunu görüyoruz, insan her yerde insan; duygularıyla, sevinçleriyle, hüznüyle bir insan. Bu film, Diyarbakır ile Trabzon’un ayrılmazlığını gösteriyor bize. Hem hüzün var hem neşe var, doğa var, insan sevgisi var, her şey var. Filmi herkes izleyebilmeli. Emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Yönetmenligini Murat Saraçoğlu'nun, yapımcılığını Yol Sinema'nin yaptığı, başrollerinde Osman Sonant ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı filmin çekimleri Diyarbakır'da başladı. Diyarbakır çekimlerinde başrol oyuncularının yanısıra Yavuz Bingöl, Ebru Ojen Şahin ve Metin Yıldız da rol alıyorlar. Filmin bir bölümü de Artvin’de çekildi.

 

FİLMİN BİR BÖLÜMÜNÜN ARTVİN’DE ÇEKİLMESİ BENİ AYRICA ONURLANDIRDI

Artvin Milletvekilimiz Uğur Bayraktutan konuşmasında “ Filmi çok beğendim. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Milletvekili arkadaşlarımız ile büyük bir keyifle izledik. Filmin bir bölümünün Artvin’de çekilmiş olması da beni ayrıca onurlandırdı. Yapımda emeği geçen herkesi kutlar, mutlaka izlemesini tavsiye ederim” dedi.

 

 

 

Bu Haberi Paylaş