KARADENİZ TV’DE BAYRAKTUTAN PROGRAMI İLGİ GÖRDÜ.

Nesrin Aksu'nun Hazırlayıp sunduğu Karadeniz TV Ekranlarından Canlı Yayınlanan programa CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Sanatçı kültür emekçisi Bayar Şahin, İstanbul Arhavililer Deneği (İSTAD) Kurucu Başkanı Tuncer Torunlar ve Şu anki İSTAD Başkanı Ali Rıza Turan konuk oldu.


Programda Artvin İl ve İlçelerinin sorunları, kültürel yapısı ve doğa zenginliklerinin konuşuldu. Programa sms ve maillerle Artvin il ve ilçelerinden birçok vatandaş temennilerini yolladı.

Arhavi Mençuna Şelalesi ve Çifte Köprü vadisinin etrafındaki HES'ler ile ilgili doğa katliamı konuşulurken, yine Artvin Cerrattepe’deki Maden katliamı da gündeme geldi.

Artvin’in bütün ilçelerinin kültürel yapılarının konuşulduğu programa ilgi oldukça büyüktü. Programda Bayar Şahin'in “Biz Artvinliyiz” ve söylediği diğer Artvin türküleri söylerken duygulu anlar yaşanmasına neden oldu.

Artvin Milletvekili Bayraktutan; "Biz Artvin için siyasi rozetlerimizi çıkarttık. Diğer Milletvekilimiz Sayın İsrafil Kışla ile birlikte Artvin'in çıkarları için ortak menfaatte buluşup memleketimize nasıl fayda veririzi hesaplıyoruz. Kendisi ile güzel iletişim halindeyiz. Artvin ile alakalı bir toplantıya katılınacaksa hep beraber hareket ediyoruz. Artvin için bu birlikteliğimiz asla bozulmayacaktır. Kendisinin de aynı düşüncelerde olduğunu çok iyi biliyorum" dedi.

 

Bu Haberi Paylaş